Przegląd oferty

Remote, Remote
Rodzaj pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie netto
18,314 zł - 19,800 zł Za Miesiąc
Data opublikowania
1 rok temu

Szczegóły

ID oferty
5498
Typ pracy
Zdalnie
Rozmiar firmy
ponad 200
Wynagrodzenie
Umieszczone w ofercie
Wykorzystywane technologie
Java, Spring, Git, HTML, CSS
Typ umowy
B2B
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Polski
Korzyści
Prywatna opieka medyczna, Małe zespoły, Elastyczne godziny pracy,
Poziom doświadczenia
Senior
Wymagana
GIT HTML&CSS Java Spring

Opis oferty

  • Bardzo dobra znajomość języków programowania Java 11/17 poparta min 8-letnim doświadczeniem zawodowym
  • Znajomość frameworku spring, spring boot, spring cloud
  • Znajomość narzędzi git, maven
  • Mile widziana znajomość Angular, ngrx, HTML, css, angular material lub bootstrap
  • Mile widziane doświadczenie z pracy z docker, kubernetes, helm
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w formule zwinnej (np. SCRUM)
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, szybkie uczenie się

Opis oferty

Praca w roli Senior Java Developera na potrzeby zwiększenia pojemności systemu wewnętrznego.

Branża: ubezpieczeniowa

Tryb pracy: 100% zdalnie lub możliwość pracy z biura w Warszawie

Przewidywana współpraca długofalowa

Zakres obowiązków

  1. Rozwój aplikacji biznesowych realizowanych w architekturze mikrousług (projektowanie, development, testy, wdrożenie)
  2. Tworzenie rozwiązań w technologii Java
  3. Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji
  4. Wsparcie testów systemowych oraz integracyjnych
  5. Wsparcie zarządzania środowiskami aplikacji
  6. Realizacja zmian w systemie zaakceptowanych do realizacji