Przegląd oferty

Lokalizacja
Rumia, Pomorskie
Rodzaj pracy
Pełny etat
Data opublikowania
10 miesięcy temu

Szczegóły

ID oferty
6468
Typ pracy
Tylko w biurze
Rozmiar firmy
ponad 200
Wynagrodzenie
Brak informacji
Wykorzystywane technologie
Microsoft Office, Office 365, Windows 10/11, Powershell, Bat, VBS, Active Directory
Typ umowy
Umowa o pracę
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Polski
Korzyści
Prywatna opieka medyczna, Dodatkowe ubezpieczenie, Spotkania integracyjne,
Poziom doświadczenia
Mid
Wymagana
Inny

Opis oferty

Uczelnie WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe) to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od  wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie  czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Wspieramy rozwój naszych pracowników, oferując różnorodne szkolenia i pracę przy ambitnych projektach. Razem  tworzymy miejsce, w którym studenci zdobywają praktyczną wiedzę, a pracownicy wartościowe doświadczenie.

Poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko: Specjalista w Dziale IT

📍 Miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • administrowanie laboratoriami komputerowym i wirtualnymi maszynami
  • administrowanie serwerami licencji i usług, konfigurowanie stacji roboczych, obsługa awarii, sieci lan,  wifi;
  • przyjmowanie i realizowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych od użytkowników, • pomoc techniczna i podstawowa naprawa usterek: serwerów, komputerów; • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów Windows, Mac i systemów wewnętrznych

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość technologii wirtualizacji (Proxmox, Hyper-V, VirtualBox),
  • znajomość zagadnień związanych z: budową komputerów, serwerów, systemów operacyjnych  Windows 10/11, Windows Serwer, Linux, sieci komputerowych (Mikrotik, CISCO), Microsoft  Office356, Microsoft Azure, Microsoft Active Directory);
  • gotowość do pracy w weekendy (praca według ustalonego grafiku),
  • mile widziana: podstawowa znajomość języka angielskiego.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych, • szkolenia grupowe i indywidualne,
  • dofinansowanie do nauki,
  • udział w licznych projektach rozwojowych podnoszących kwalifikacje zawodowe, • dofinansowanie do benefitów (karty MultiSport, Medicover Sport, opieka medyczna, ubezpieczenie  na życie),
  • dodatkowe dni wolne od pracy,
  • wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.