Senior Python Engineer - django

Przegląd oferty

Lokalizacja
Poznań, Wielkopolskie
Rodzaj pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie netto
16,800 zł - 20,160 zł Za Miesiąc
Data opublikowania
11 miesięcy temu

Szczegóły

ID oferty
6487
Typ pracy
Hybrydowo
Rozmiar firmy
ponad 200
Wynagrodzenie
Umieszczone w ofercie
Wykorzystywane technologie
Python, REST API, API, Flask, Django, PostgreSQL, MySQL, MongoDB, AWS, Docker, Kubernetes
Typ umowy
B2B Umowa o pracę
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Polski Angielski
Korzyści
Prywatna opieka medyczna, Finansowanie kursów, No dress code, Kawa za free, Parking rowerowy, Startup atmosphere, Międzynarodowe projekty,
Poziom doświadczenia
Senior Expert
Wymagana
Python

Opis oferty

  • Nasze wymagania
  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w Pythonie
  • Duże doświadczenie w tworzeniu RESTful API przy użyciu frameworków Python, takich jak Flask i Django
  • Dobra znajomość baz danych, takich jak PostgreSQL, MySQL i MongoDB
  • Doświadczenie z AWS lub innymi platformami chmurowymi
  • Doświadczenie z technologiami konteneryzacji, takimi jak Docker i Kubernetes
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność współpracy w zespole

Opis oferty

Szukamy doświadczonego Senior Python Developera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam rozwijać nasze innowacyjne projekty. Jesteśmy dynamiczną firmą z branży technologicznej, specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania dla różnych sektorów i obszarów działalności.

Zakres obowiązków

  1. Projektowanie i rozwijanie złożonych aplikacji i systemów w języku Python
  2. Pisanie wysokiej jakości, skalowalnego kodu przeznaczonego do wielokrotnego użytku
  3. Tworzenie i utrzymywanie interfejsu API RESTful przy użyciu frameworków Python, takich jak Flask i Django
  4. Współpraca z analitykami danych, aby opracowywać potoki danych i modele uczenia maszynowego
  5. Branie udziału w code review i zapewnij przestrzeganie jakości kodu i najlepszych praktyk
  6. Mentorowanie młodszych inżynierów i udzielanie wskazówek technicznych
  7. Współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami, aby zapewnić terminowe dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań