Przegląd oferty

Lokalizacja
Pruszkow, Mazowieckie
Rodzaj pracy
Pełny etat
Data opublikowania
10 miesięcy temu

Szczegóły

ID oferty
6502
Typ pracy
Hybrydowo
Rozmiar firmy
ponad 200
Wynagrodzenie
Brak informacji
Wykorzystywane technologie
Java, Java11, Spring Boot, Spring Cloud, Git, Maven, Docker, Scrum
Typ umowy
Umowa o pracę
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Polski
Korzyści
Prywatna opieka medyczna, Dodatkowe ubezpieczenie,
Poziom doświadczenia
Senior
Wymagana
GIT Java Inny

Opis oferty

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji biznesowych realizowanych w architekturze mikrousług (projektowanie, development, testy, wdrożenie)
  • Tworzenie rozwiązań w technologii Java
  • Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji
  • Wsparcie testów systemowych oraz integracyjnych
  • Wsparcie zarządzania środowiskami aplikacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języków programowania Java11 poparta min. 5-letnim doświadczeniem zawodowym
  • Znajomość frameworku spring, spring boot, spring cloud
  • Znajomość narzędzi git, maven
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się
  • Mile widziane doświadczenie z pracy z docker, K8S, helm
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w formule zwinnej (np. SCRUM)
  • Mile widziana znajomość Angular, ngrx, angular material, CSS

To oferujemy

  • Umowa o pracę i atrakcyjny model pracy hybrydowej: 4 dni z biura w miesiącu
  • Praca w jednym z największych zespołów IT w Polsce, tworzonym przez ponad 1000 ekspertów i specjalistów, zorientowanych na kulturę DevOps i Agile
  • Praca przy dużym , złożonym systemie unikatowym na rynku ubezpieczeniowym jeśli chodzi o skalę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych.
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią