Specjalista ds. Procesów IT

Przegląd oferty

Lokalizacja
Warszawa, Mazowieckie
Rodzaj pracy
Pełny etat
Data opublikowania
10 miesięcy temu

Szczegóły

ID oferty
6638
Typ pracy
Hybrydowo
Rozmiar firmy
ponad 200
Wynagrodzenie
Brak informacji
Wykorzystywane technologie
MS Office, License administration, IT Support, Windows Administration
Typ umowy
Umowa o pracę
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Polski
Korzyści
Prywatna opieka medyczna, Dodatkowe ubezpieczenie,
Poziom doświadczenia
Mid
Wymagana
Inny

Opis oferty

Twój zakres obowiązków:

  • Zadania administracyjne związane z obiegiem dokumentów i wewnętrznymi procedurami
  • Obsługa cyklu życia sprzętu i oprogramowania
  • Ewidencja środków trwałych w obszarze IT
  • Dokumentacja i monitorowanie procesów zakupowych
  • Administrowanie licencjami na oprogramowanie i usługi chmury obliczeniowej w tym: Microsoft, Adobe, AutoCad itp.
  • Administrowanie domenami oraz certyfikatami cyfrowymi
  • Wsparcie użytkowników w zakresie procesów biznesowych związanych z obszarem IT
  • Udział w przetargach na sprzęt, usługi i oprogramowanie
  • Udział w projektach IT

Nasze wymagania:

  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista i  zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikacje z dostawcami oraz kontrahentami
  • Znajomość rynku IT oraz głównych dostawców sprzętu, oprogramowania i usług
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy w zakresie rozwiązań z obszaru IT
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: pakiet sportowy, kartę kulturalno-sportową lub dofinansowanie do wypoczynku, przedpłacone karty świąteczne
  • Wszystko, co niezbędne do wykonywania zadań: komputer, smartfon, także do celów prywatnych
  • Pracę w zespole doświadczonych osób
  • Wiele ciekawych zadań, które dadzą Ci możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji