Przegląd oferty

10 miesięcy temu

Szczegóły

ID oferty
6669
Typ pracy
Hybrydowo
Rozmiar firmy
30-50
Wynagrodzenie
Brak informacji
Wykorzystywane technologie
C, STM32, Git
Typ umowy
B2B Umowa o pracę
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Angielski
Korzyści
Parking, Prywatna opieka medyczna,
Poziom doświadczenia
Mid
Wymagana
|C| GIT Inny

Opis oferty

Omtech to kilkudziesięcioosobowa firma działająca w obszarze zabezpieczeń elektronicznych w postaci monitoringu GPS, CCTV oraz urządzeń do zabezpieczenia obiektów stacjonarnych. Od ponad dekady z sukcesem operujemy na rynku polskim, wprowadzając nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Poszukujemy Elektronika- Programisty do zespołu zajmującego się elektronicznymi systemami zabezpieczeń.

Miejsce pracy: Warszawa, Modularna 11

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwój oprogramowania systemów wbudowanych,
  • Realizacja projektów opartych o rodzinę procesorów STM oraz inne platformy,
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu wytwórczym od etapu koncepcyjnego, poprzez realizację, testy, aż po wdrożenie produkcyjne i zamknięcie projektu,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do oprogramowania wbudowanego.

Nasze wymagania:

  • Dobra praktyczna znajomość języka C oraz doświadczenie w programowaniu komercyjnym,
  • Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów STM32, poparte zrealizowanymi projektami biznesowymi,
  • Znajomość zagadnień komunikacji bezprzewodowej GSM/Wi-Fi/Bluetooth,
  • Doświadczenie z magistralą CAN lub z tachografami mile widziane,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • Znajomość systemów kontroli wersji - Git.
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym,
  • Umiejętność tworzenia narzędzi i oprogramowania PC do testowania i konfiguracji projektowanych urządzeń,

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Wygodną formę współpracy,
  • Wsparcie za pomocą Jira, Testlink i Confluence,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Pakiet opieki medycznej - Enel Med,
  • Dostęp do profesjonalnej platformy nauki języka angielskiego i języka włoskiego,
  • Miejsce parkingowe na samochód.