Przegląd oferty

Warszawa, Mazowieckie
Rodzaj pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie netto
15,120 zł - 18,480 zł Za Miesiąc
Data opublikowania
1 rok temu

Szczegóły

ID oferty
2221
Typ pracy
Hybrydowo
Rozmiar firmy
ponad 200
Wynagrodzenie
Umieszczone w ofercie
Wykorzystywane technologie
SQL, Tableau, ETL
Typ umowy
B2B
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Polski
Korzyści
Prywatna opieka medyczna, Finansowanie kursów, Kawa za free, Parking rowerowy, Międzynarodowe projekty,
Poziom doświadczenia
Senior
Wymagana
SQL Inny

Opis oferty

Nasze oczekiwania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość SQL, w tym doświadczenie w optymalizacji zapytań
  • Doświadczenie w budowaniu raportów i tworzenia wizualizacji w Tableau oraz procesów ETL
  • Solidna wiedza z zakresu statystyki stosowanej
  • Umiejętność zwięzłego podsumowania kluczowych wniosków i skutecznej komunikacji z odbiorcami na różnych poziomach. Umiejętność krytycznego myślenia
  • Koncentracja na terminowym dostarczaniu informacji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej dbałości o szczegóły
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów
  • Język angielski na poziomie C1

Mile widziane

  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym w sektorze finansowym

O stanowisku / o projekcie

O projekcie

Praca w środowisku międzynarodowym w sektorze bankowym

Co oferujemy

  • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
  • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
  • Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
  • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
  • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
  • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
  • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
  • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
  • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
  • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
  • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje

Zakres obowiązków

  1. Zaplanowanie i przeprowadzenie migracji danych do firmowego Data Lake
  2. Komunikowanie podejścia, wyników i rekomendacji wszystkim interesariuszom
  3. Przyczynianie się do dzielenia i dokumentowania wiedzy, jak również budowanie repozytorium metryk i analiz
  4. Tworzenie raportów i dashboardów w Tableau
  5. Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  6. Optymalizacja rozwiązań i naprawa błędów