Team Leader - Javascript Developer
Warto zobaczyć
HOT
Oferta dostępna tylko w Cleveran!

Przegląd oferty

Lokalizacja
Warszawa, Mazowieckie
Rodzaj pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie netto
25,000 zł - 35,000 zł Za Miesiąc
Do negocjacji
Data opublikowania
1 rok temu

Szczegóły

ID oferty
2641
Typ pracy
Hybrydowo
Dodatkowy bonus
Bonus pieniężny
Rozmiar firmy
10-30
Wynagrodzenie
Umieszczone w ofercie
Wykorzystywane technologie
React, Lua, Java, Python, TypeScript, C/C++, Nginx, Redis, Zookeeper, Javascript
Typ umowy
B2B
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Polski Angielski
Korzyści
Parking, Prywatna opieka medyczna, Finansowanie kursów, Siłownia, Spotkania integracyjne, No dress code, Międzynarodowe projekty,
Poziom doświadczenia
Senior Expert
Wymagana
HTML&CSS Jira Javascript Node.js React

Opis oferty

  • Umiejętności programowania w JavaScript  (Node.js).
  • Doświadczenia i bardzo dobrej umiejętności programowania w przynajmniej jednym języku obiektowym oraz znajomości podstawowych wzorców projektowych
  • Kreatywnego myślenia, zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów biznesowych
  • Otwartości na poznawanie nowych technologii i podejmowanie wyzwań
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

A ponadto mile widziane:

  • Znajomość technologii takich jak: React, Lua, Java, Python, TypeScript, C/C++, Nginx, Redis, Zookeeper

O stanowisku / o projekcie

Poszukujemy osoby, która posiada praktyczne umiejętności w tworzeniu aplikacji pracujących w środowisku rozproszonym, potrafi zadbać o wysokie standardy dostępności oraz zna zagadnienia skalowania architektury. Opieramy się o technologie takie jak Node.js, TypeScript, React, wykorzystując do tego zwinne podejście Scrum’owe. Korzystamy z rozwiązań CI/CD, TDD oraz chmury AWS.

Zakres obowiązków

  1. Budowa i rozwój autorskiego, nowoczesnego i złożonego architektonicznie systemu (75% JavaScript, 15% Java, 10% Python)
  2. Zapewnianie ciągłej niezawodności i wysokiej dostępności platformy
  3. Uczestniczenie w procesie rewizji tworzonego kodu, wdrażania oraz utrzymania produktu zgodnie z kulturą DevOps