Remote WordPress Developer

Przegląd oferty

Lokalizacja
Remote, Remote
Rodzaj pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie netto
7,000 zł - 12,000 zł Za Miesiąc
Data opublikowania
10 miesięcy temu

Szczegóły

ID oferty
6528
Typ pracy
Zdalnie
Rozmiar firmy
ponad 200
Wynagrodzenie
Umieszczone w ofercie
Wykorzystywane technologie
WordPress, JavaScript, PHP, Sass, Bootstrap, JQuery, Docker, AWS, Git
Typ umowy
B2B
Rekrutacja
Online
Rekrutacja w języku
Polski
Korzyści
Parking, No dress code, Kawa za free, Prysznic, Parking rowerowy, Startup atmosphere, Międzynarodowe projekty, Małe zespoły, Elastyczne godziny pracy,
Poziom doświadczenia
Mid Senior
Wymagana
Javascript PHP

Opis oferty

Must have:

  • HTML&CSS
  • gulp

Nice to have:

  • Communication skills
  • Critical thinking
  • Problem solving
  • Proactivity

Opis oferty

Masz doświadczenie w tworzeniu theme’ów i pluginów dla WordPressa? Lubisz dobre, dopracowane projekty graficzne? Uważasz, że WordPress jest świetnym narzędziem i chciałbyś poznawać go coraz bardziej? Zapraszamy do Fooz - Rock Solid WordPress Agency. Jesteśmy 25-osobowym zespołem webdeveloperskim wyspecjalizowanym w WordPressie. Pracujemy tylko w tej jednej technologii i od 4 lat budujemy portfolio klientów, partnerów i coraz większych projektów, w różnych krajach, z wykorzystaniem tego CMSa. Poszukujemy do zespołu developerów kolejnej osoby, która wniesie nie tylko swoją pracę, ale przede wszystkim pasję do WordPressa i chęć rozwoju swojej wiedzy w tym zakresie. Budujemy firmę wyspecjalizowaną w jednej technologii, bo chcemy robić największe i najciekawsze projekty WordPressowe na świecie. Jeśli Twoje wartości są spójne z naszymi, koniecznie zapraszamy na rozmowę! :)

Zakres obowiązków

  1. tworzeniem motywów dla WordPressa w metodologii full-stack (zarówno front-end, jak i back-end),
  2. opracowywaniem wtyczek do WordPressa, integratorów oraz specyficznych funkcjonalności,
  3. rozwojem naszego autorskiego frameworka - Wombata - przygotowanego specjalnie dla WordPress'a oraz biblioteki modułów,
  4. uczestnictwem w projektach grupowych (z udziałem kilku developerów).